26.01.2024 15:24
Сьогодні, 26 січня, у Біляївській міській ДЮСШ відбулись чвертьфінальні змагання з футзалу серед ДЮСШ «Дитяча ліга» серед юнаків 2010 – 2011 р.н.
У змаганнях брали участь команди Тарутинської, Яськівської, Кілійської, Біляївської ДЮСШ.
Розпочався захід хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих у війні цивільних та військових українців.
Ну а потім – до змагань! Кожна гра була сповнена атмосферою дружби та спортивним азартом, цікавими моментами та яскравими емоціями.
У підсумку до фінальної частини змагань увійшли команди Тарутино та Біляївки.
Вітаємо юних футболістів та тренерів, бажаємо впевнено йти до мети, не втрачати командного духу. Далі буде!
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі повідомлення